Treenerid

ja meie sõbrad

Treenerid

Me tahame Sulle väga ägedaid asju õpetada

Olen tantsimist armastanud juba väiksest peale. Tänu sellele, ühele Lepatriinu tantsule ja särasilmsetele lastele saigi loodud tantsuklubi Triiniks. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna ning õppinud mitmete erinevate tantsuõpetajate käe all. Treeneri ja tantsuõpetajana olen töötanud Triiniksis, Tarbatus, My Fitnessis ja mitmel pool väljaspool Eestit.

Ingrid hamer
Tants

Triiniksis olen käinud alates ajast, mil alustasin oma kooliteed. Triiniksil on minu elus suur roll, saan tegeleda igapäevaselt sellega, mida mulle meeldib kõige rohkem teha- tantsida ja lastega tegeleda. Mudilastega tegelen igapäevaselt, sellest on saanud minu põhitöö. Lisaks on mind nakatanud ka aeroobikapisik ja hetkel avastan enda jaoks erinevaid stiile ning naudin kogu protsessi. Mulle meeldib minu töö ja ma teen seda kogu südamest.

Tuuli Tohu
Tants

Sport on saatnud mind kogu elu. Noorena tegelesin palju jalgpalli ja tantsimisega. Viimased 6 aastat olen tegelenud peamiselt akrobaatika ehk võimlemisega ja selle õpetamisega. Leian, et akrobaatika on kõigile jõukohane ja väga hea üldfüüsiline treening nii kehale kui vaimule. Olen käinud Taanis akrobaatika koolis ning oman tehnikateaduste magistrikraadi TTÜ-st. Võimlemine on võrratu.

Verner Mägi
Akrobaatika

Õpin Tartu Ülikooli magistrantuuris kehalise kasvatuse õpetajaks ja treeneriks. Juba väiksest peale on olnud minu kirg tantsimine. 1.-12. klassini osalesin aktiivselt erinevates tantsulistes trennides nagu võimlemine, tänavatants, rahvatants. Mulle meeldib katsetada uusi asju ning panna nii ennast kui ka teisi proovile. Aeroobika maailma astusin 2 aastat tagasi ning ei kavatse sellest niipea loobuda nagu ka tantsimisest.

Helle-Riin Sõmer
Tants

Olen rõõmsameelne tüdruk, kellele meeldib tantsida. Triiniks on olnud mu teiseks pereks juba alates ajast, kui läksin kooli. Armastan trenne koos pisikeste mudilastega, kes särasilmselt tahavad omandada uusi teadmisi.

Kairi Oona
Tants

Olen tegelenud tipptasemel iluvõimlemisega 4. eluaastast, õpetanud võimlemist nii põhikoolis kui Tartu Kunstikoolis ning nüüd teist hooaega ka Triiniksis. Olen lõpetanud Tartu Kunstikooli, kus nüüd olen ise õpetaja rollis. Lisaks õpetaja ja treeneri tööle teen palju erinevaid kunstiprojekte ning olen ametis ürituste korraldamisega.

Heidi Laanes
Iluvõimlemine

Meie sõbrad

AADRESS: Järve 4 Nõo 61601 Tartumaa

TELEFON: +372 5113363