COACHES

and Our Friends

COACHES

I have been in love with dance since I was a little girl. Because of that, also because of one choreography talking about Ladybird and happy kids the Dance Studio Triiniks was founded.
I have graduated University of Tartu BCc in Exercise and Sports Sciences. I have studied under different coaches and dance teachers in Estonia and abroad.
Beside Triiniks I have been working with Folkdance Ensamble Tarbatu, in fitness studio My Fitness and some places outside of Estonia.

Ingrid Hamer
Dance

Triiniksis olen käinud alates ajast, mil alustasin oma kooliteed. Triiniksil on minu elus suur roll, saan tegeleda igapäevaselt sellega, mida mulle meeldib kõige rohkem teha- tantsida ja lastega tegeleda. Mudilastega tegelen igapäevaselt, sellest on saanud minu põhitöö. Lisaks on mind nakatanud ka aeroobikapisik ja hetkel avastan enda jaoks erinevaid stiile ning naudin kogu protsessi. Mulle meeldib minu töö ja ma teen seda kogu südamest.

Tuuli Tohu
Dance

I´m happy minded girl who likes to dance. Triiniks has been my second family since I started at school. I love classes with children, it is so heart warming to see them learning new things.

Kairi Oona
Dance

I am a girl with a big heart and full of life. My journey has been intertwined with Triiniks and dance since I was 7 years old. Throughout the years I have enjoyed the routine of dance practise as much as performance as it calms down the pace of everyday life and brings so much joy to the people inside and out.
I have always liked being around little kids and I admire the joy of simple things in their eyes this is partly a reason why I first started teaching a toddler and pre-schooler class.
I have added acrobatics and a few show-dance lessons to my portfolio as well.

Veronika Lehesaar
Dance

I have been lucky! I have worked with dancers of different ages and experiences in many styles - contemporary, jazz, folk dance and historical dance. As a teacher, I like to focus on the technical details with the dancers and to be inspired by the dancers in a way that allows them to create dances and special atmospheres. That is why I am very grateful to them for their cooperation!

Madli Teller
Dance

Olen terve elu tundnud huvi liikumise vastu. Sellel teekonnal olen proovinud lugematul arvul spordialasid kuni leidsin enda jaoks akrobaatika. Viimased 8 aastat olen pühendanud enda arendamisele nii õpilasena kui treenerina selles valdkonnas. Alates ülikoolist, igavatest koolitustest, video tegemistest kuni välismaal õppimiseni. See on saanud osaks minu elust ja elustiilist. Treenerina on lust näha kuidas noored sportlased käivad sama teed pidi ning see on tõsiselt suur au ja privileeg neid sellel rajal juhtida.

Karl Sala
Acrobatics

Tantsimine on mulle hingelähedane olnud juba väikesest lapsest peale. Olles vaid kaheksa aastane, unistasin luua oma tantsuklubi. Olen ennast tantsuvaldkonnas harinud läbi erinevate koolituste kui ka õppides välismaal. Minu kireks on kaasaegne tants aga ei löö ka kätt ette Hip Hop’is, Showtantsus, Performance cheeris ja paljudes muudes stiilides. Trennides ma naudid laste ja ka täiskasvanute säravaid naeratusi peale raskeid treeninguid. Mulle meeldib, kui minu hullumeelsed ideed ja mõtted jõuavad teiste ette kaasahaarava tantsuna.

Kelly Tennosaar
Dance, Cheer

Olen terve elu olnud seotud spordiga – olen proovinud lõputul hulgal erinevaid spordialasid ning leidnud endale lemmiku cheerleadingu näol. Naudin liikumist ja enda proovile panemist ning tahan, et ka lastele seostuks juba varasest east spordiga eelkõige positiivsed emotsioonid. Mu eesmärk on kasvatada treenitavates enesekindlust ja arendada neid olema iseendale ja teistele eeskujuks.

Grete Olde
Cheer, Dance, Acrobatics

Tantsusamme seadsin juba väiksena ning Triininsiga ühinesin 5-aastaselt. Esimesed õpetussõnad jagasin neljandas klassis, kui lõin oma esimese tantsu ning pärast seda pole see pisik minust kadunud. Praegu aitan trennidega kooli kõrvalt, kuid tulevikus soovin kindlasti treeneri ning koreograafina end edasi arendada.

Kirke Kask
Assistant coach

Olen abivalmis ja rõõmsameelne tüdruk. Triiniksiga olen seotud olnud ajast kui olin veel väike lasteaiaealine jõmpsikas. Nüüdseks on Triiniks saanud juba nagu mu teiseks koduks, kus on mul alati hea olla, isegi kui päev pole kõige parem olnud. Kuna mu üks unistus on saada tulevikus tantsutreeneriks, siis sain võimaluse proovida seda ametit, andes lasteaiaealistele trenne. Saan lastega hästi läbi ja mulle meeldib nendega tegeleda.

Kaidi Päll
Assistant coach

Triiniksisse läksin ma veidi pärast kolmeseks saamist. Triiniksi mudilasi vaadates on tore mõelda, et alles mõni aasta tagasi olin ise mudilane. Olen küll proovinud erinevaid spordialasid, aga tantsimine on mulle siiski kõige rohkem meeldinud. Mulle meeldib tantsida igal pool ja mõnikord mõtlen ise ka koreograafiaid välja.

Mirjam Tiidumaa
Assistant coach

Our friends

ADDRESS: Järve 4 Nõo 61601 Tartumaa ESTONIA

PHONE: +372 5113363